Roadshow | Wat hebben de nieuwe regeringen in petto voor uw bedrijf?
Praktisch
wo. 23 apr. '25
Agenda
-
17h00 Ontvangst
-
17h30 Start keynotes
-
19h30 Netwerkdrink
Kostprijs
- Gratis
De Vlaamse regering is al even aan het werk, de nieuwe federale is net gevormd en ook de nieuwe Europese Commissie is intussen van start gegaan.
Deze nieuwe besturen starten op een moment dat bedrijven het moeilijk hebben: er zijn collectieve ontslagen, de grootste Europese economieën snakken naar adem en door de komst van Trump in de VS is er onzekerheid over de internationale handelsrelaties.
Om uw onderneming door deze moeilijke tijden te loodsen is het essentieel om u te laten informeren door ervaren en betrouwbare experten. Als compagnon de route staan we u hier graag in bij.
Wij nodigen u van harte uit op Moore Law Roadshows 2025, een reeks seminaries op verschillende locaties in Vlaanderen.
Tijdens deze seminaries belichten 3 experten de belangrijkste aandachtpunten van de nieuwe regering. Ze bespreken de meest recente evoluties en aangekondigde wijzigingen inzake:
- Vastgoedrecht
- Fiscaliteit voor onderneming en ondernemer
- Arbeidsmarkt
Nadien nodigen wij u uit op een receptie, waar u in gemoedelijke sfeer kunt napraten met gelijkgestemde ondernemers, onze experten en advocaten.
Deze seminaries komen in aanmerking voor 30 min. permanente vorming BIV en ITAA.
Wilt u volledig geïnformeerd werken aan de strategie van uw onderneming? Schrijf nu gratis in voor een locatie naar keuze!
Locaties
Kortrijk | Dinsdag 20 mei Ibis Styles Kortrijk Expo | Gent | Woensdag 11 juni Van der Valk Hotel | Antwerpen | Dinsdag 17 juni Zuiderpershuis |